Şarkı Sözlerinin Türkçe Telaffuzu

Şarkı söylemeyi kim sevmez ki? Günlük yaşamın karmaşasından kurtularak nefes almamızı sağlayan güzel tınılı sözcükler. Malum artık sevdiğimiz sanatçılar ve şarkılar Türkiye ile sınırlı kalmıyor. Dinlediğiniz şarkıyı hissetmeniz için şarkı telaffuzu önemli bir yere sahip.

Sizlere bu önemi fark eden sevilen ve beğenilen yabancı şarkıların Türkçe okunuşu konusunda öne çıkan ve diğer sitelerden farkını ilk bakışta anlayabileceğiniz www.turkceokunusu.com sitesini tanıtmak isterim.

Site her beğeniye hitap eden şarkılara ve şarkılarda çeşitliliğe sahip. Sitede merakla inceleyeceğiniz uzun bir şarkı listesi mevcut. İstediğiniz şarkıyı seçerek klipini izlerken aynı zamanda altında yer alan Türkçe okunuşu yla takip edebilirsiniz. Sitenin bir diğer güzel yanı ise sizin istek ve beğenilerinize yer vermesi şarkı istekleri bölümüne girerek istediğiniz şarkının Türkçe okunuşunun sitede ve sosyal medya sitesinde yer almasını sağlıyorsunuz.

Ayrıca okunuş sözlüğü bölümünden kelimelerin Türkçe okunuşlarına ve anlamlarına ulaşabiliyorsunuz yani site tamamen ziyaretçilerinin memnuniyeti üzerine kurulmuş.

Siteye girin ve beğendiğiniz şarkıyı seçin mırıldanmadan duramadığınızı fark edeceksiniz.

Hoşçakalın.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s